Tekstilkent için Sağduyuya Davet

HAYRETLE İZLİYOR SAĞDUYUYA DAVET EDİYORUZ.  

  

    Tekstilkent kooperatif yönetiminin içinde olduğu durum ne yazık ki içler acısı bir hal almış ve Nuri Karaduman başkanlığındaki yönetim ikiye bölünmüştür. Bu durum nedeni ile Tekstilkent yönetimi işlevsiz hale gelmiş kilitlenmiştir. Bu durum Tekstilkente ve esnafımıza çok büyük zararlar vermektedir. 
tekstilkent için sağduyu

 

   Unutulmamalıdır ki; Tekstilkentin bu durumda olmasının yegane sebebi Nuri Karaduman ve Ekibinin çıkar çatışmasıdır. Bir önceki mali genel kurulda överek yerlere göklere sığdıramadığı yönetim kurulu üyeleri tarafından Onlarca suçlama ile karşı karşıya kalmış bir başkanın halen ben bu koltuğu bırakmam diyerek koltuğa yapışması ne hazin bir tablodur.

 

    Kooperatifimize ait kurumsal web sitesi ve diğer yayın organları adeta arenaya dönüştürülmüş Tekstilkentin itibarı beş paralık olmuştur. Suç duyuruları, gövde gösterileri birbirini takip etmektedir. Tarafların bu tutumları Tekstilkentin itibarına ve gidişatına kalıcı hasar vermeye devam etmektedir.

 

    Tekstilkent Ortakları ve Esnafımızın Bu yönetimi ve Tüm Kalıntılarını Tekstilkent Tarihine Gömme zamanı gelmiş ve geçmektedir.Her iki gurubu da TEKSİAD olarak sağduyulu olmaya Tekstilkent için makam sevdasından vaz geçip ortak fayda için düşünmeye davet ediyoruz.