Tahsin DİNÇER

   Tekstilkent’imiz İçin Her Ortak Görev Başına
   
Tekstilkent’imiz İçin Her Ortak Görev Başına
   
Üyelerimiz, Ortaklarımız, Kiracdılarımız, Tüm tekstilkent ziyaretçileri. Sizleri En Kalbi duygular ve muhabbetle selamlıyorum. 
 
2007 Yılından günümüze Hem tekstilkent esnafı hem de tekstilkent ortalarından bir kardeşiniz olarak her günümü burada sizlerle geçirmekteyim. 12 Yılda Tekstilkentin durumunu ziyadesi ile gördüm ve onlarca sorun, onlarca düzensizlik ve bir okadar da yanlış gördüm. 
 
2010 yılından beri Tekstilkent Sanayici ve iş adamları Derneği Çatısı altında bir çok faaliyete imza attık. Derneğimizin kuruluş amacı olan üyelerimize hizmet sağlamak kooperatifimizin organik olarak yapamayacağı faaliyetlerde destek mekanizmaları oluşturup sivil toplum örgütü olarak üyelerimizin ticaret ve işleyişlerine destek verebilmek amacımızı ne yazıkki 3 yıldır  Kooperatif yönetimindeki belirsizlikler ve buna bağlı onlarca sorun nedeni ile yerine getiremedik. 
 
Derneğimizi yeniden faal hale getirmek, Dertlerimize orta çözüm arayacak mekanizmaları kurmak, daha yaşanır bir kent sistemini ayağa kaldırmak için sizleri derneğimize üye olmaya davet ediyorum. 
 
Gelin TEKSTİLKENT i esnafımızın ve ortaklarımızın mutlu olacağı hak ettiği yere taşımak için birlikte çalışalım
 
    

 
 


 


 

 
 
 
 
                                                                                                                         Tahsin DİNÇER 
                                                                                                           TEKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı