YÖNETİM KURULU BAŞKANI TAHSİN DİNÇER

TAHSİN DİNÇER
TEKSİAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
DAYNEX İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE İSBULURUM.COM KURUCUSU


1979’da Trabzon Çaykarada doğdu. Öğrenimini Trabzon da tamamladı. 1997 yılında İstanbul’da iş hayatına atıldı. Eğitimi gereği sağlık sektöründe çalışmaya başladı. 1997 ile 2000 yılları arasında Özel bir hastanede sorumluluk ve Hastane yöneticiliği görevlerinde bulundu. Aynı zamanda tıp eğitimine açıktan devam etti. 2000 Yılında vatani görevini yerine getiren Dinçer; askerlik dönüşü yine sağlık sektöründe çalışmaya devam etti.

2002 Yılında Bilişim sektörüne olan merakı ve sektöre olan talep nedeni ile bilgisayar donanım ve teknik servis hizmetleri veren bir işletmenin ilk adımlarını atmaya ve kendi işini kurmaya karar verdi. Bu kararın ardından bilişim sektörü için kolları sıvadı ve 2002 ila 2005 yılları arasında hızlı bir büyüme yaşadı. Bilişim sektöründe onlarca alanda hizmet sağlayan başarılı projelere imza attı. Daynex İnternet teknolojilerinin yönetiminde aktif rol almakta.

Derneğimizin Kurucu üyelerinden Olan Dinçer derneğimiz içerisinde proje yönetimi ve uyarlaması noktasında aktif rol almaktadır. Şuanda TEKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı olan Dinçer evli ve 3 çocuk babasıdır.